• Data opublikowania: 2016-09-19

Lechia bez punktów w starciu z Legią

Piłkarze tomaszowskiej Lechii ulegli w konfrontacji z drugą drużyną Legii Warszawa 1:4. Honorowego gola dla zielono-czerwonych zdobył Jakub Rozwandowicz.

Podopieczni trenera Grzegorza Wesołowskiego mieli szansę jako pierwsi otworzyć worek z bramkami. Indywidualnym rajdem popisał się Kamil Szymczak. Pomocnik zagrał futbolówkę na szósty metr do Marcina Mireckiego, a ten posłał ją minimalnie obok bramki legionistów. Napastnik miał jeszcze kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki, ale za każdym razem brakowało przysłowiowej kropki nad „i”. Brak skuteczności gospodarzy wykorzystali przyjezdni. Festiwal strzelecki rozpoczął już w 7. minucie meczu  Sandro Kulenović. Kolejne bramki dołożyl, Stojan Vranjes (z rzutu karnego), Konrad Michalak i Adam Ryczkowski. Tomaszowie zdołali odpowiedzieć jednym trafieniem. W 70 minucie po zespołowej akcji gola dla zielono-czerwonych zdobył Jakub Rozwandowicz.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Legia II Warszawa 1:4 (0:1)

Bramki: Jakub Rozwandowicz 70 – Sandro Kulenović 7, Stojan Vranjes 62(karny), Konrad Michalak 72, Adam Ryczkowski 81

Skład Lechii: Grejber – Kolasa, Magdoń, Szutenberg, Widejko – Rozwandowicz, Żytek, Szymczak (62’ Miarka), Mirecki – Jardel Cruz, Broź (66’ Wolski).