Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Lechia zremisowała z Widzewem. Komplet widzów na stadionie

Piłkarze tomaszowskiej Lechii zremisowali 1:1 na własnym stadionie z Widzewem Łódź. Był to hit 5. kolejki III ligi grupy I. Oba zespoły stworzyły ciekawe widowisko.

Lechia

Spotkanie lepiej rozpoczęło się dla czterokrotnego mistrza Polski. Widzewiacy, po składnej akcji wyszli na prowadzenie. Piotr Burski, po strzale w krótki róg umieścił piłkę w bramce strzeżonej przez Patryka Grejbera. Lechia próbowała odpowiedzieć, jednak za każdym razem brakowało przysłowiowej kropki nad „I”. Dopiero w drugiej części meczu tomaszowianie zdobyli wyrównującego gola. Bartosz Widejko bezpośrednim strzałem z rzutu rożnego doprowadził do wyniku 1:1. Do końca meczu oba zespoły miały szanse zdobyć zwycięskiego gola, ale więcej bramek nie padło.

Dodajmy, że mecz cieszył się dużym zainteresowaniem kibiców. Do naszego miasta przyjechało kilkuset fanów Widzewa. Spotkanie z wysokości trybun oglądał komplet widzów.

Po 5. kolejce Lechia zajmuje 5 miejsce w tabeli, z dorobkiem 9 punktów na koncie. 3 września, o godz. 16 tomaszowianie zagrają w Elblągu z tamtejszą Concordią.

 

Zarząd Lechii, na oficjalnej stronie klubu opublikował oświadczenie, w którym podziękował kibicom obu drużyn za doping:

Zarząd RKS Lechii Tomaszów Mazowiecki pragnie serdecznie podziękować wszystkim kibicom Lechii i Widzewa za gorący, pełen zaangażowania doping podczas niedzielnego meczu na szczycie I grupy III ligi.
Wyrażamy swoją wdzięczność dla tych najwierniejszych fanów, którzy zawsze w sezonie piłkarskim kierują swoje kroki na Nowowiejską 9/27, a także dla tych, którzy pojawili się na stadionie po raz pierwszy, nawet całymi rodzinami.
Przeżyliśmy wspólnie z Wami i dzięki Wam spotkanie pełne emocjonujących sportowych zdarzeń. Daliście nam wsparcie, ogromną pozytywną energię, wiarę i motywację do pracy w każdej minucie meczu. Wierzymy, że będziecie mocnym wsparciem dla naszej drużyny podczas tej ciężkiej rundy jesiennej.
Zachowanie kibiców z Łodzi na meczu, podczas wprowadzania na sektory, przy tak dużej ilości, bardzo pozytywnie nas zaskoczyło. Dziękujemy, że fani nie utrudniali nam organizacji meczu i dzielnie dopingowali swoją drużynę. Jednocześnie pragniemy przeprosić wszystkich sympatyków za utrudnienia ze względu na przebudowę obiektu.


Lechia Tomaszów Mazowiecki – Widzew Łódź 1:1 (0:1)

Bramki: Bartosz Widejko 69 – Piotr Burski 27

Skład Lechii: Grejber – Szutenberg, Cyran (61′ Miarka), Magodoń, Widejko – Żytek, Szymczak – Kolasa, Rozwandowicz (46′ Jardel), Mirecki – Broź

Sędzia: Błażej Pietrzak (Łódź)

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij