Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-02-15

Liczby mu niestraszne

Konrad Strzechowski, uczeń Gimnazjum nr 4 im. Tomaszowskich Olimpijczyków, jako jedyny z całego miasta, zakwalifikował się do finału Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z matematyki.


Na zdjęciu Konrad Strzechowski

Konkurs ten corocznie organizowany jest przez Łódzkiego Kuratora Oświaty. Pierwszy, szkolny etap konkursu z matematyki odbył się 5 listopada 2015 roku. Aby przejść do etapu rejonowego, trzeba było uzyskać min.75% punktów możliwych do otrzymania. Wynik Konrada pozwolił mu na dalszą walkę.

 

Kolejny etap konkursu miał miejsce już w Piotrkowie Trybunalskim, 15 stycznia. Do eliminacji na stopniu wojewódzkim zostali zakwalifikowani uczniowie uzyskując min.80% możliwych punktów. Również i tu, dając z siebie wszystko, Konrad zapewnił sobie miejsce w konkursie na stopniu wojewódzkim. Zdobył już tym samym tytuł Finalisty.

 

Przed nim ostatni etap konkursu, który odbędzie się 7 marca. Aby otrzymać tytuł Laureata, Konrad potrzebuje łącznie min.90% punktów.

 

Trzymajmy kciuki za Konrada! Gratulujemy również nauczycielowi matematyki, p.Krzysztofowi Adamskiemu, bez którego sukces Konrada byłby niemożliwy.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij