Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


LIII sesja Rady Miejskiej [WIDEO]


Proponowany porządek obrad:

1.    Otwarcie sesji i powitanie zebranych.
2.    Przedstawienie porządku obrad LIII sesji Rady Miejskiej.
3.    Przyjęcie protokołu z LI sesji Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego z dnia
28 września 2017 roku oraz protokołu z LII nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego z dnia 6 października 2017 roku.
4.    Zapoznanie się z informacją o przebiegu wykonania budżetu Miasta Tomaszowa Mazowieckiego, informacją o kształtowaniu się wieloletniej prognozy finansowej oraz informacją o przebiegu wykonania planów finansowych samorządowych instytucji kultury za I półrocze 2017 roku.
5.    Podjęcie uchwały w sprawie dokonania zmian w „Budżecie Miasta Tomaszowa Mazowieckiego na rok 2017”.
6.    Podjęcie uchwały o zmianie uchwały Nr XXXVIII/342/2016 Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego w sprawie uchwalenia „Wieloletniej Prognozy Finansowej Miasta Tomaszowa Mazowieckiego na lata 2017-2030”.
7.    Podjęcie uchwały w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych na terenie Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki, których właścicielem lub zarządzającym jest Gmina Miasto Tomaszów Mazowiecki oraz warunków i zasad korzystania
z tych przystanków.
8.    Podjęcie uchwały w sprawie ustalenia strefy płatnego parkowania pojazdów samochodowych na drogach publicznych w Tomaszowie Mazowieckim oraz wysokości stawek opłat za parkowanie w tej strefie i sposobu ich pobierania.
9.    Podjęcie uchwały o zmianie uchwały nr XL/376/2013 Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego w sprawie przekształcenia samorządowego zakładu budżetowego Miejski Zakład Komunikacyjny w Tomaszowie Mazowieckim poprzez likwidację w celu utworzenia spółki Miejski Zakład Komunikacyjny
w Tomaszowie Mazowieckim w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.
10.    Podjęcie uchwały o zmianie uchwały Nr L/451/2017 Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego w sprawie wyrażenia zgody na wniesienie w formie aportu
do Tomaszowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Spółki
z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim nieruchomości stanowiących własność Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki położonych w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Norberta Barlickiego nr 18
i nr 22 oraz przy ul. Borek nr 22.
11.    Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na wniesienie w formie aportu
do Tomaszowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Spółki
z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki położonej w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Norberta Barlickiego nr 20.
12.    Podjęcie uchwały w sprawie rozpatrzenia skargi na działanie Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego w zakresie gospodarowania lokalami wchodzącymi w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki.
13.    Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych Gminy Miasto Tomaszów Mazowiecki za rok szkolny 2016/2017.
14.    Informacja Przewodniczącego Rady Miejskiej Tomaszowa Mazowieckiego
o złożonych przez radnych oświadczeniach majątkowych.
15.    Informacja Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego o realizacji obowiązku składania oświadczeń majątkowych za 2016 rok.
16.    Informacja o działalności Prezydenta Miasta w okresie między sesjami
oraz z wykonania uchwał podjętych na poprzedniej sesji.
17.    Informacja o działalności Przewodniczącego Rady Miejskiej
i Wiceprzewodniczących w okresie między sesjami.
18.    Interpelacje i wnioski radnych.
19.    Korespondencja i sprawy różne.
20.    Zamknięcie obrad LIII sesji Rady Miejskiej.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij