Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Lokatorzy odebrali klucze

10 nowych mieszkań powstało w ramach inwestycji prowadzonej przez Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego. Dziś lokatorzy odebrali klucze do nowych mieszkań przy ul. Stolarskiej.

 wręczenie kluczy

Nowy budynek  to 12 zrealizowana inwestycja na terenie Tomaszowa Mazowieckiego i kolejna (9) inwestycja TTBS zrealizowana przy współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego.  

 

Inwestycja powstała przy udziale preferencyjnego finansowania zwrotnego – jednego z filarów rządowego programu wsparcia budownictwa społecznego. TTBS złożyło wniosek już w I edycji tego programu czyli w lutym 2016 r.

Budynek został wybudowany w 12 miesięcy. Jest energooszczędny, bardzo dobrze docieplony w którym np. okna spełniają najnowsze europejskie normy izolacyjne, ponadto zastosowano nowoczesny i ekonomiczny system logoterm.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij