Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2021-02-15

Maja wyśpiewała kolejną nagrodę

Maja Chyb, uczestniczka zajęć wokalnych w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim została laureatką drugiego miejsca w ogólnopolskim internetowym konkursie wokalnym pn. „Gwiazdka Betlejemska”. Nazwiska zwycięzców zostały ogłoszone 10 lutego. 

Konkurs, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury w Osiu, cieszył się dużym  zainteresowaniem. Zgłoszenia uczestników napłynęły z różnych stron Polski. Jury oceniało  ich w trzech kategoriach wiekowych: 7-9 lat, 10-12 lat oraz 13 lat i więcej. 

W najmłodszej kategorii wiekowej drugą nagrodę przyznano reprezentantce MCK ‒ Mai  Chyb, która w konkursowym nagraniu zaprezentowała „Pastorałkę od serca do ucha”. To nie pierwsza nagroda dla uzdolnionej wokalistki przyznana za wykonanie i interpretację tego utworu. W zorganizowanym w grudniu ub.r. przez II Liceum Ogólnokształcące Tomaszowskim Festiwalu Kolęd i Pastorałek w kategorii klas I-III szkół podstawowych  wyśpiewała nim pierwsze miejsce.

Na co dzień Maja swoje umiejętności doskonali w Miejskim Centrum Kultury pod kierunkiem trenerki wokalnej Beaty Niedzielskiej. Gratulujemy!

Źródło: Miejskie Centrum Kultury

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij