Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-01-28

Mamy dofinansowanie na remont sześciu ulic!

Znamy już ostateczną listę rankingową wniosków w ramach programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 – 2019. Wniosek na przebudowę ulic: Słowackiego, Grunwaldzkiej, Krzyżowej, Wschodniej, Piekarskiej i Małej znalazł się na 5 miejscu, na 16 zakwalifikowanych projektów.

Zdjęcie robót drogowych ilustrujące artykuł

Ostateczna lista rankingowa została zaakceptowana przez Ministra Infrastruktury i Budownictwa. Wnioskowana kwota dofinansowania wynosi 2 495 905 zł, a całkowita wartość projektu: 4 991 811 zł. Przy realizacji tej inwestycji, miasto otrzyma również finansowe wsparcie od powiatu tomaszowskiego w wysokości 1,2 mln zł.

Dofinansowanie otrzymało również Starostwo Powiatowej. W rankingu dróg powiatowych, projekt rozbudowy ulicy O. Lange znalazł się na pierwszym miejscu. Przypomnijmy, że miasto będzie pomagało finansowo przy przebudowie tej ulicy. Wartość inwestycji opiewa na kwotę 6 548 025 zł. Dofinansowanie w ramach programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej wyniesie 3 mln zł.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij