Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2020-08-18

Mecz ligowy Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa [BILETY]

Mecz ligowy Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia II Warszawa odbędzie się 23 sierpnia (niedziela) o godz.11.00 na Stadionie Miejskim w Tomaszowie Mazowieckim. Z uwagi na obowiązujące regulacje prawne i ograniczenia związane z COVID-19 zobligowani zostaliśmy do sprzedaży biletów drogą elektroniczną. Aby zakupić bilet przez internet należy zarejestrować się na stronie Areny Lodowej (nie będzie możliwości zakupu biletu bez rejestracji), a następnie zalogować i dopiero przystąpić do procedury zakupu wejściówki na mecz. Wtedy otrzymamy informacje zwrotną na podany przy rejestracji adres e-mail. Na który zostanie wysłany bilet do wydrukowania i okazania przy wejściu na Stadion Miejski.

Bilety w cenach 12 złotych normalny i 10 złotych ulgowy można nabywać na stronie internetowej Areny Lodowej pod linkiem: https://bilety.arenalodowa.pl/sprzedaz/krok,4.html .

 

Osoby, które już zakupiły wejściówki bez rejestracji (i miały problemy) w najbliższym czasie otrzymają bilet drogą elektroniczną na podany adres e-mail.

 

Bilety można również zakupić bezpośrednio w kasie Areny Lodowej przy ulicy Strzeleckiej 24/26 przez cały tydzień w godzinach pracy Areny Lodowej. W dniu meczu nie będzie prowadzona sprzedaż w kasie biletowej na stadionie! Wejściówki w dniu meczu będzie można zakupić tylko w Arenie Lodowej.

 

Przypominamy, że zgodnie z przyjętym rozporządzeniem Rady Ministrów, na stadionach piłkarskich publiczność będzie mogła zająć 50% udostępnionych miejsc. Zatem domowe mecze Lechii będzie oglądać z trybun Stadionu Miejskiego im. Braci Gadajów przy ulicy Nowowiejskiej 9/27 maksymalnie 499 osób.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij