Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Mieszkanie TM Plus. Wydłużony termin składania wniosków

Z uwagi na liczne prośby osób zainteresowanych uczestnictwem w Projekcie Mieszkanie TM Plus, termin składania wniosków został wydłużony do 20 października 2017 r. W ramach inwestycji przy ul. Barlickiego powstanie 138 mieszkań. Będą to lokale na wynajem z opcją dojścia do własności już po 10 latach.

FOTO

Projekt Mieszkanie TM Plus jest dopasowany do tomaszowskich realiów i oparty na rządowym programie Mieszkanie Plus. Regulamin opracowano na podstawie ankiet złożonych przez mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego. Do magistratu wpłynęło ich ponad 300.

Regulamin Projektu Mieszkanie TM Plus został przedstawiony 30 sierpnia br. o godz. 18.00 podczas spotkania z mieszkańcami w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim. O szczegółach opowiedzieli m.in. prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko, prezes Tomaszowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Wioletta Magin i audytor wewnętrzny Urzędu Miasta Robert Urbański.

Wnioski można składać do 20 października 2017 roku w Sali nr 22 w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim od poniedziałku do piątku w godz. 10 - 18, a w soboty w godz. 10 - 12 (I piętro budynku A). Data złożenia wniosku nie będzie decydować o kolejności jego rozpatrzenia.

POBIERZ WNIOSEK

FOTO


Regulamin Projektu oraz wzór wniosku dostępne są na stronach internetowych www.tomaszow-maz.pl i www.ttbs.com.pl, a także w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miasta (ul. POW 10/16) oraz w siedzibie Tomaszowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego (ul. Majowa 15).

Projekt Mieszkanie TM Plus będzie realizowany przez Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. pod patronatem prezydenta Tomaszowa Mazowieckiego Marcina Witko.

Masz pytania? Do 20 października pracownicy Urzędu Miasta i Tomaszowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego przyjmują wnioski i udzielają wszelkich informacji. Dyżury odbywają się w Sali nr 22 w Urzędzie Miasta (I piętro, budynek A), od poniedziałku do piątku w godz. 10 -18, a w sobotę w godz. 10 - 12.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij