Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


MKS trzeci w województwie podczas Olimpiady Młodzieży

Trzecie miejsce w województwie zajął Młodzieżowy Klub Sportowy w Tomaszowie Mazowieckim podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, która odbyła się od 4 do 6 sierpnia w Warszawie. Nasze miasto reprezentowało czterech lekkoatletów.


FOT. MKS Tomaszów Mazowiecki

Nina Staruch zdobyła srebrny medal w rzucie dyskiem, a w pchnięciu kulą była czwarta. Milena Chałupka wywalczyła srebrny medal w siedmioboju. Bartek Stanisław Goździk zajął piąte miejsce w rzucie dyskiem, a w pchnięciu kulą był siedemnasty. Maks Wróblewski uplasował się na piątym miejscu w dziesięcioboju.

W punktacji generalnej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, MKS Tomaszów Mazowiecki zajął 27 miejsce w kraju na 210 klubów, które uzyskały punkty. W województwie był trzeci.

Trenerzy Beata Goździk i Arkadiusz Lechowicz dziękują młodzieży za walkę oraz rodzicom, dziadkom i całym rodzinom za znakomity doping.

 

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij