Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-11-23

Młodzi piłkarze Lechii najlepsi w województwie!

Piłkarze Lechii Tomaszów z rocznika 2005 zwyciężyli w XVI Halowym Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego! W finale podopieczni trenera Bartłomieja Jeske pokonali swoich rówieśników z Widoku Skierniewice 4:3.

W turnieju Lechia reprezentowała nie tylko nasze miasto, ale także okręg piotrkowski. Oprócz naszej drużyny, do rozgrywek zakwalifikowały się takie zespoły jak: Concordia Piotrków (również okręg piotrkowski), Akademia Sportu Sieradz i Pogoń Zduńska Wola (okręg sieradzki), ARPiT Koluszki i GKS Bedlno (okręg łódzki), Widok Skierniewice i Pelikan Łowicz (okręg skierniewicki).

Po fazie grupowej, Lechia uplasowała się na drugim miejscu. W półfinale pokonała 3:1 koluszkowską Akademię Rozwoju Pasji i Talentów. Drugim finalistą został Widok Skierniewice. Tomaszowianie spotkali się z młodymi piłkarzami Widoku już w fazie grupowej. Wówczas lepsi okazali się gracze ze Skierniewic (1:3). W finale, lechici wyciągnęli jednak wnioski i po emocjonującym meczu pokonali skierniewicką drużynę 4:3.

Dodajmy, że statuetkę Najlepszego Bramkarza Turnieju otrzymał Mateusz Bąkowski.

Skład Lechii: Mateusz Bąkowski, Kacper Kowalski, Damian Nowakowski, Norbert Nawrocki, Kacper Bąk, Kacper Stańczyk, Maks Bogusławski, Oskar Niewiadomski, Kacper Różycki, Piotr Żak.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij