Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Muzycy z Tomaszowa Mazowieckiego zagrali w orkiestrze Adama Sztaby

Absolwenci Państwowej Szkoły Muzycznej im. prof. T. Wrońskiego w Tomaszowie Mazowieckim  znaleźli się wśród ponad 730 muzyków, którzy wzięli udział w nagraniu online nowej wersji hitu zespołu Bajm „Co mi Panie dasz”.  Na skrzypcach zagrała Natalia Mierzwa, na wiolonczeli jej siostra Maria, a na gitarze klasycznej Piotr Przedbora. W sekcji gitar basowych usłyszeć można było także Dariusza Wójciaka, członka Młodzieżowej Orkiestry Symfonicznej Tomaszowa Mazowieckiego. 

 

Poza muzykami w nagraniu, którego inicjatorem był Adam Sztaba ‒ kompozytor i aranżer ‒ wzięło udział kilkunastu znanych wokalistów, m.in.  Natalia Kukulska, Ewa Farna, Cleo, Kuba Badach czy Andrzej Piaseczny. Mimo że projekt powstał w zaledwie sześć dni, a muzycy i artyści nie mieli okazji do wspólnego przećwiczenia piosenki przed nagraniem, całość robi niesamowite wrażenie. Na kanale YouTube teledysk, w którym wystąpili również muzycy z Tomaszowa Mazowieckiego i naszego powiatu, ma już ponad 3,5 mln wyświetleń.

 

Źródło: YouTube


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij