Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


MZK na dobrym kursie

Miejski Zakład Komunikacyjny w Tomaszowie Mazowieckim znalazł się wśród dziesięciu najlepiej ocenionych firm z tej branży w Ogólnopolskim Rankingu Przedsiębiorstw Komunikacji Miejskiej za rok 2019. Zestawienie zostało przygotowane przez redakcję Strefy Gospodarki, dodatku Dziennika Gazeta Prawna.


solaris mzk

Jak informują twórcy rankingu, przy jego tworzeniu brano pod uwagę m.in. takie kryteria jak: jakość taboru, prowadzoną politykę kadrową, działania z obszaru CSR czy kwestie finansowe. Miejski Zakład Komunikacyjny w Tomaszowie Mazowieckim został w tych obszarach wysoko oceniony, co dało mu szóstą pozycję w ogólnopolskim zestawieniu przedsiębiorstw z tej branży.

Strefa Gospodarki to ogólnopolski, niezależny dodatek dystrybuowany wraz z Dziennikiem Gazeta Prawna. Jest organizatorem uznanych programów promocyjnych jak: Konsumencki Lider Jakości, Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR, Rynkowy Lider Innowacji – Jakość, Kreatywność, Efektywność, Polska Jakość, Odpowiedzialny Samorząd czy Dobra Spółdzielnia.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij