Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2018-04-29

MZK w majówkę

Uprzejmie informujemy, że w z okresie długiego weekendu majowego komunikacja miejska będzie funkcjonowała w następujący sposób:

W dniu 30 kwietnia 2018 roku (poniedziałek) – będą obowiązywały rozkłady jazdy ważne w dni powszednie.

W dniach 1 i 3 maja 2018 roku (wtorek i czwartek) – obowiązywał będzie rozkład jazdy na niedziele i święta.

W dniu 2 maja 2018 roku (środa) – autobusy będą kursować według rozkładu jazdy obowiązującego w powszednie wolne od nauki szkolnej. W dni powszednie wolne od nauki szkolnej nie kursują linie nr 31 i 32, a na liniach Nr 2, 33, 37, 39, 40 i 45 część kursów oznaczonych w rozkładzie jako szkolne nie będzie się odbywać.

W dniu 4 maja 2018 roku (piątek) – autobusy będą kursować według rozkładu jazdy obowiązującego w powszednie. Zawieszone zostają kursy linii nr 31 i 32.

W dniu 3 maja w związku z organizacją uroczystości patriotycznej: 227. rocznicy uchwalenia  Konstytucji 3 Maja informujemy o czasowych utrudnieniach w ruchu drogowym w rejonie skrzyżowania ulic św. Antoniego i Placu Kościuszki. W dniu tym około godz. 10.00  i 10:45 nastąpią chwilowe zamknięcia ruchu na wspomnianym skrzyżowaniu, a sam ruch będzie kierowany przez funkcjonariuszy  Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim.     Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij