Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Najpiękniejsze oświetlenie świąteczne. Poznaliśmy zwycięzców konkursu

Barbara Buda i Konrad Lewkowski zwyciężyli w konkursie na najpiękniejsze oświetlenie świąteczne. Mogli w nim wziąć udział mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego oraz firmy zlokalizowane na terenie miasta. Zwycięzcy otrzymali nagrody pieniężne w wysokości 1.000 zł.

FOTO

Do końca 2017 roku można było wziąć udział w konkursie na najpiękniejsze oświetlenie świąteczne, który ogłosił prezydent Tomaszowa Mazowieckiego Marcin Witko. Zgłoszenia należało dokonać w trzech kategoriach: balkon w zabudowie wielorodzinnej, nieruchomość jednorodzinna i obiekty firmowe.

Komisja konkursowa ogłosiła zwycięzców podczas koncertu noworocznego, który odbył się w piątek (13 stycznia) w hali ZSP nr 1.

Laureatami nagród zostali:

W kategorii „Najładniej udekorowane-oświetlone obiekty firmowe” wygrała Pani Barbara Buda (budynek przy ul. P.O.W. nr 3 w Tomaszowie Mazowieckim)W kategorii „Najładniej udekorowana-oświetlona nieruchomość jednorodzinna” wygrał Pan Konrad Lewkowski (nieruchomość przy ul. Witosa 78 w Tomaszowie Mazowieckim)


W kategorii „Najładniej oświetlony balkon w zabudowie wielorodzinnej” komisja nie przyznała nagrody.

 

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij