Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Nie będzie łączenia klas

23 czerwca odbyło się spotkanie dyrektorów szkół miejskich z prezydentem Tomaszowa Mazowieckiego Marcinem Witko. W pierwszej części omówiono przebieg specyficznego ‒ niemalże całego ‒ II semestru, następnie dokonano analizy organizacji przyszłego roku szkolnego.

Prezydent poprosił dyrektorów o korekty w arkuszach organizacyjnych. ‒ Najważniejsze jest dla mnie to, aby zabezpieczone było przede wszystkim dobro dzieci. Oszczędności nadal są niezbędne, natomiast wpływy za miesiąc maj z PIT na poziomie wyższym niż planowany pozwalają na to, żeby utrzymać stabilizację w tomaszowskich szkołach – mówi prezydent Marcin Witko. ‒ Wiele wskazuje na to, że ten najtrudniejszy finansowy scenariusz się nie sprawdzi i uczniowie, rodzice, nauczyciele mogą w okresie wakacyjnym spać spokojnie. Nie będzie konieczności łączenia klas. Mam nadzieję, że ta informacja ucieszy tomaszowian – kończy.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij