Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-10-07

Niebawem poznamy koncepcję nowego stadionu

Do 15 grudnia poznamy koncepcję architektoniczną nowego stadionu i zagospodarowania terenu przy ul. Strzeleckiej. Będzie ona również obejmowała propozycję komunikacji kołowej oraz miejsc parkingowych.

Koncepcja

Koncepcję wykona firma ART Artur  Grodziński z Tarnowa, która złożyła najkorzystniejszą ofertę. Umowa opiewa na kwotę 153 285 zł.

Koncepcja będzie obejmować opracowanie koncepcji stadionu piłkarskiego z dostosowaniem do obowiązujących przepisów dotyczących rozgrywania meczów na szczeblu Ekstraklasy. Wykonawca zobowiązany jest uwzględnić wytyczne, zalecenia i wymagania m.in. Polskiego Związku Piłki Nożnej dla obiektów sportowych i organizacji meczów piłkarskich na szczeblu najwyższej klasy rozgrywkowej.

Koncepcję poznamy najpóźniej 15 grudnia.

Przypomnijmy, że we wrześniu zakończyły się prace związane z budową nowej trybuny na stadionie im. Braci Gadajów. Inwestycja powstała w systemie projektuj i buduj. W ramach prac wykonano trybunę o konstrukcji stalowej w kolorystyce zielono-czerwonej na 1.000 miejsc siedzących, a także zagospodarowano teren wokół nowego obiektu. Wzdłuż ulicy Nowowiejskiej powstały dwa sektory: A i B. W przyszłości trybuna zostanie przeniesiona na nowy stadion, który ma powstać przy ul. Strzeleckiej, w pobliżu wielofunkcyjnej, krytej Hali Lodowej.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij