Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Nowa droga i tereny inwestycyjne. Miasto ogłosiło przetarg

Miasto ogłosiło przetarg na budowę drogi wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną, która pozwoli otworzyć nowe tereny inwestycyjne. Powstanie ona od węzła Tomaszów – Centrum na S8 w kierunku Łaziska. To wspólny projekt miasta i gminy Tomaszów Mazowiecki, który otrzymał 14,8 mln zł dofinansowania.

FotoFot. Dariusz Kwapisiewicz

W ramach inwestycji powstanie droga o długości 2,2 km wraz z ciągiem pieszo-rowerowym, most na rzece Czarna Bielina, drogi serwisowe umożliwiające dojazd do przyległych działek, wyloty kanalizacji deszczowej wraz z urządzeniami do podczyszczania wód opadowych, kanalizacja sanitarna grawitacyjna oraz tłoczna, wodociąg, sieć elektroenergetyczna i oświetlenie.

Łączna wartość inwestycji to 19,7 mln zł. W ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014 – 2020, miasto i gmina Tomaszów Mazowiecki otrzymali dofinansowanie w wysokości 14,8 mln zł. Liderem projektu jest samorząd miejski.

Projekt pozwoli otworzyć tak ważne dla tomaszowian nowe tereny inwestycyjne.

Termin składania ofert minie 17 stycznia 2017 roku o godz. 11. Zwycięzca przetargu będzie musiał ukończyć inwestycję do 15 października 2018 roku.

Droga


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij