Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-09-30

Nowa trybuna na stadionie im. Braci Gadajów [ZDJĘCIA]

W trakcie niedzielnego meczu Lechii Tomaszów Mazowiecki z Ursusem Warszawa, kibice będą mogli dopingować tomaszowską drużynę z wysokości nowej trybuny. Może ona pomieścić tysiąc widzów. W przyszłości trybuna zostanie przeniesiona na nowy stadion, który ma powstać na tomaszowskich Błoniach.

Nowa trybuna

W tym tygodniu zakończyły się prace związane z budową nowej trybuny na stadionie im. Braci Gadajów. Inwestycja powstała w systemie projektuj i buduj. W ramach prac wykonano trybunę o konstrukcji stalowej w kolorystyce zielono-czerwonej na 1.000 miejsc siedzących, a także zagospodarowano teren wokół nowego obiektu. Wzdłuż ulicy Nowowiejskiej powstały dwa sektory: A i B.

Inwestycję wartą 530 tys. zł zrealizowała firma DOUBLET-POLFLAG. Wykonawca zadeklarował również 60 miesięczny termin gwarancji. Prace zakończono w terminie tj. do 30 września.

Trybuna została pozytywnie zaopiniowana przez Łódzki Związek Piłki Nożnej i Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim. Z nowego obiektu kibice będą mogli korzystać już w niedzielę (2 października), podczas meczu Lechii Tomaszów Mazowiecki z warszawskim Ursusem. Początek spotkania o godz. 11.

W przyszłości trybuna zostanie przeniesiona na nowy stadion, który ma powstać przy ul. Strzeleckiej, w pobliżu wielofunkcyjnej, krytej Hali Lodowej.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij