Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2021-11-05

Nowoczesna pracownia i miniplac zabaw w ZS-P nr 6

O nowoczesną pracownię biologiczno-geograficzną i miniplac zabaw wzbogacił się Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 6 w Tomaszowie Mazowieckim. Symboliczne otwarcie klasopracowni i placu zabaw było okazją do zaprezentowania oraz wypróbowania ich wyposażenia.

Pracownia powstała ze środków pozyskanych przez szkołę w ramach konkursu Edukacja Ekologiczna pn. „Nasze Ekologiczne Pracownie” ogłoszonego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, natomiast miniplac zabaw  został sfinansowany ze środków budżetowych miasta w ramach wypracowanych oszczędności.

Pracownię wyposażono w nowoczesny sprzęt multimedialny i różnorodne pomoce dydaktyczne do nauki biologii i geografii, które zwiększą atrakcyjność prowadzonych zajęć. Wykonano niezbędne prace remontowe. Ich zakres obejmował m.in. pomalowanie pomieszczenia, wymianę podłogi, wymianę oświetlenia na energooszczędne, położenie fototapety z widokiem Niebieskich Źródeł. Klasopracownię wyposażono również w nowe meble: szafy, stoliki uczniowskie i ergonomiczne krzesła. Wysokość dofinansowania ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi wyniosła 45 000,00 zł. Wartość ogólna zadania to 50 000,00 zł.

Miniplac zabaw wyposażono w urządzenia zabawowo-edukacyjne, m.in. karuzelę, huśtawki, liczydło, tablicę do gry „w kółko i krzyżyk”, tablicę do nauki języka migowego, wybieg z pomalowanymi elementami do gier, stolik z krzesełkami do gier dziecięcych oraz ławeczki.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij