Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Ostatni dzień akcji wakacyjnej

26 sierpnia - ostatni dzień akcji wakacyjnej Dzielnicowego Ośrodka Kultury -  filii Miejskiego Centrum Kultury  w Tomaszowie Mazowieckim był bardzo twórczy. To za sprawą projektu organizowanego przez Łódzki Dom Kultury, dofinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.


 „Kolorowa Lokomotywa” z ŁDK przywiozła do nas wspaniałe twórczynie, które uczyły dzieci rzeźbienia, wycinanki, kwiatów z papieru, wyplatania wikliny. W ramach spotkania uczestnicy projektu, pracujący pod czujnym okiem ludowych twórców, mogli wziąć udział w warsztatach papieroplastyki, rzeźby oraz plecionkarstwa. Dużym zainteresowaniem cieszyła się rzeźba, dająca możliwość wykonania m.in. przepięknych ptaków z drewna. Najmłodsi z dużą ochotą próbowali swoich sił, starając się wytworzyć wiklinowy koszyk. Powstałe podczas zajęć przedmioty „ożywiano” podczas warsztatów animacji. Na zakończenie naszej akcji wakacyjnej wszyscy uczestnicy otrzymali upominki.


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij