Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Otwarcie wystawy w MCK Tkacz

Ponad 160 prac wykonanych przez 33 uczestników zajęć w pracowni malarstwa i rysunku pod kierunkiem Mirosława Bernackiego będzie można zobaczyć na wystawie, której wernisaż odbędzie się 27 maja o godz. 18 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Wstęp wolny.

Wystawa jest próbą pokazania spektrum działań w zakresie sztuk plastycznych, które były realizowane w pracowni w latach 2021-2022. Zaprezentowane zostaną rysunki i obrazy, których autorami jest młodzież oraz dorośli, uczestniczący w zajęciach z malarstwa i rysunku w MCK Tkacz. Są to prace studyjne martwej natury (szkic, rysunek, rysunek walorowy, pastele), ale także prace inspirowane zdjęciami czy obrazami (akryle, akwarele). W trakcie wernisażu będzie można skorzystać z kuratorskiego oprowadzania po wystawie.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij