Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Paczka dla Bohatera w Tomaszowie

Po raz pierwszy w Tomaszowie Mazowieckim włączamy się w akcję „Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera”. Jest to forma pomocy i pamięci o tych, dla których Ojczyzna była i jest najwyższą wartością, dla której ryzykowali zdrowie i życie.  Zbiórka planowana jest od 11 listopada do 17 grudnia 2016r. Po tym terminie skompletowane paczki zostaną wręczone kombatantom.

 Chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich mieszkańców Tomaszowa Mazowieckiego do włączenia się w zbiórkę na ten szczytny cel. Będziemy zbierać wszelkiego rodzaju produkty żywnościowe z długim terminem przydatności do spożycia, artykuły chemiczne  oraz higieniczne. Miłym akcentem uzupełniającym akcję jest dołączenie do paczki wypełnionej kartki świątecznej. Zbiórka będzie odbywać  się w Tomaszowskich szkołach podstawowych, gimnazjach, Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, oraz instytucjach kultury.  Zapraszamy do udziału w akcji  i pomocy naszym Bohaterom!

Patronat honorowy nad ogólnopolską akcją objęły m.in. Ministerstwo Obrony Narodowej oraz Instytut Pamięci Narodowej. Lokalnymi organizatorami akcji są prezydent Tomaszowa Mazowieckiego oraz Dowódca 25 Brygady Kawalerii Powietrznej.

Plakat z informacjami o paczce dla bohateraTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij