Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-03-03

Pierwsze fontanny wody pitnej w Zespole Szkół nr 4

 Wizytówką i atrakcją turystyczną naszego miasta są Niebieskie Źródła, a lokalne tradycje trzeba podtrzymywać i rozwijać. W czasie ferii zimowych w Zespole Szkół nr 4 również pojawiły się tryskające świeżą wodą dwa źródełka. Nie jest to co prawda zjawisko geologiczne ani geotermalne, tylko akcja zainicjowana przez wiceprezydent Zofię Szymańską oraz Zakład Gospodarki Wodno - Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim.

 Zdjęcie dzieci z ZS 4 korzystających z nowego urządzenia

Woda w źródełkach jest bardzo dobrej jakości i może być spożywana przez dzieci. To zdrowa i ekologiczna alternatywa dla słodkich soków i napojów. Jak wynika z dotychczasowych obserwacji, woda ze źródełek cieszy się wśród uczniów wielkim zainteresowaniem.

 

W Zespole Szkół nr 4 pojawiły się pierwsze w naszym mieście tego typu urządzenia, to sprawdzone i funkcjonujące z powodzeniem od wielu lat w Europie
i na świecie rozwiązania.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij