Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Pilica drużynowym mistrzem Polski juniorów w kręglarstwie

Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów w kręglarstwie odbyły się 1 czerwca 2019 w kręgielni w Łaziskach Górnych. W zawodach uczestniczyły drużyny z Pilicy broniące tytułów mistrzowskich z ubiegłego roku.

mistrzostwa w kręglarstwie

Pilicę reprezentowały 2 drużyny w składzie: Julia Sidło jr., Angelika Wojtaszek jr., Katarzyna Paduszyńska jr.m., Daria Zdulska jr.m., oraz Mateusz Goździk jr., Szymon Klimek jr., Szymon Kosz jr.m., Filip Skalski jr.m., Dawid Adamski jr.m.

Reprezentacja męska obroniła tytuł Drużynowego Mistrza Polski z wynikiem 2162, wyprzedzając drużynę BOSIR Brzesko 2154 i KK Dziewiątka-Amica Wronki 2146.

Nie powiodła się obrona w wykonaniu juniorek, które zajęły tak nie lubiane 4 miejsce z ogólną ilością punktów 1975 za KS Polonia 1912 Leszno 2081, KK Dziewiątka-Amica Wronki 2062 i KS Alfa-Vector Tarnowo Podgórne 2054.

              

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij