Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Pobiegli propagując zdrowy styl życia

Ponad 140 biegaczy wzięło udział w XXVI Tomaszowskim Biegu Trzeźwości, który odbył się w niedzielę 5 czerwca w Parku Miejskim „Solidarność”. Pobiegli zarówno najmłodsi, jak i nieco starsi, biegły całe rodziny, ci, którzy na co dzień uprawiają jogging, ale i tacy, którzy bieganie traktują jako jednorazową przyjemność-sprawdzian. Dla wszystkich organizatorzy przygotowali profesjonalną rozgrzewkę. Jako pierwszy na metę dotarł Przemysław Borkowski, uczeń SP nr 12 w Tomaszowie Mazowieckim.

Tradycyjnym punktem biegu jest losowanie atrakcyjnych nagród wśród wszystkich uczestników. Odbyło się również losowanie dwóch nagród głównych, olbrzymiego misia, nagrodę ufundowaną przez prezydenta Marcina Witko wylosował tomaszowianin Dariusz Kwiatkowski (nr 90), rower ufundowany przez firmę Romstom trafił do rąk Emilii Żmudzińskiej (nr 60), uczennicy SP nr 9 w Tomaszowie Mazowieckim.

Organizatorem biegu jak co roku było Stowarzyszenie Abstynenckie „Azyl”. Bieg Trzeźwości zainicjował XXXIV Tomaszowskie Forum Trzeźwości, które potrwa w naszym mieście do 10 lipca.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij