Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Podwieczorek z liderem Elektrycznych Gitar

Kuba Sienkiewicz – człowiek wielu talentów: wokalista, muzyk rockowy, gitarzysta i autor tekstów będzie gościem spotkania, które odbędzie się 11 marca br. o godz. 18 w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Rozmowę z artystą poprowadzi Leszek Bonar, redaktor telewizyjnych programów muzycznych, pomysłodawca cyklu „Podwieczorek z gwiazdą”.

Razem z zespołem „Elektryczne gitary”, a także jako solista Kuba Sienkiewicz już od ponad 45 lat zachwyca kolejne pokolenia odbiorców ceniących sobie inteligentną satyrę. Artystyczne smaczki w jego życiu uzupełniają rodzinne powiązania z popularną aktorką – Krystyną Sienkiewicz i kontynuacja tradycji muzycznych przez dwójkę z jego sześciorga dzieci, które współtworzą zespół „Kwiat jabłoni”.

Niezależnie od tego działa zgodnie ze swoim medycznym wykształceniem – jest specjalistą neurologiem. I o tym wszystkim opowiada w trakcie „Podwieczorków z gwiazdą”, ozdabiając to wykonaniem swoich największych przebojów.

Bilety na wydarzenie są do nabycia: – poprzez portal biletyna.pl https://biletyna.pl/inne/Podwieczorek-z-Kuba-Sienkiewiczem-2;

– stacjonarnie w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 oraz w Informacji Turystycznej przy pl. Kościuszki 29 (w przedsprzedaży – 35 zł, w dniu spotkania – 45 zł).

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij