Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-02-24

Pomożecie tomaszowskiej młodzieży? Na głosowanie został tylko tydzień!

Zespół teatralny ULINKI ze Szkoły Podstawowej Nr 7 w Tomaszowie Mazowieckim dzielnie walczy o pierwsze miejsce w Internetowym Przeglądzie Teatrów Uczniowskich TVP!

Screen ze strony do głosowania na tomaszowską młodzież

Zespół ULINKI ze swoim przedstawieniem "Sąsiedzi" pokonał kilkadziesiąt zespołów z całej Polski i znalazł się wśród 12 laureatów Przeglądu! Jest to duże wyróżnienie nie tylko dla zespołu ale i dla naszego regionu. W głosowaniu internautów rywalizują teatry we wszystkich kategoriach wiekowych. Konkurencja jest duża. Ferie zimowe uniemożliwiły swobodny kontakt z dziećmi i młodzieżą szkół z Tomaszowa i naszego województwa, a tym samym swobodną i nieograniczoną możliwość głosowania naszym sympatykom.

Tomaszowianie! Głosujcie na ULINKI! Głosowanie trwa do 29.02. Wystarczy "wejść" na stronę: www.iteatr.pl , odszukać link z hasłem: przejdź do głosowania" i ... zagłosować. Codziennie można oddać jeden głos. Zapraszamy do teatralnej zabawy!


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij