Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-12-01

Powiatowe zawody w unihokeju. Mistrzynie z „Dziesiątki” i "Czwórki"

Uczennice Szkoły Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków zakwalifikowały się do etapu rejonowego w unihokeju.

Turniej, unihokej

We wtorek, 29 listopada w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się etap powiatowy zawodów w unihokeju. Do turnieju zakwalifikowały się cztery drużyny – dwie z miasta (SP 7 i SP 10) oraz dwie z powiatu.

Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 10 im. Tomaszowskich Olimpijczyków okazały się bezkonkurencyjne. Wygrały wszystkie mecze i przeszły tym samym do etapu rejonowego.

W skład zwycięskiej drużyny wchodzą: Weronika Pecyna, Wiktoria Kraś, Patrycja Chachuła, Julia Stankiewicz, Aleksandra Pazurek, Zuzanna Walter, Karolina Przybysz, Amelia Kaczuba, Martyna Fałek, Anna Popecka, Natalia Siwek i Patrycja Labuch.

Triumfatorki z „czwórki”

Uczennice Gimnazjum nr 4 im. Tomaszowskich Olimpijczyków zagrają w mistrzostwach powiatowych w unihokeju.

W środę, 30 listopada w Zespole Szkół nr 4 odbyły się Mistrzostwa Tomaszowa Gimnazjów w unihokeju.Rywalizowały ze sobą trzy szkoły: Gimnazjum nr 3, Gimnazjum nr 4 i Gimnazjum nr 6.
 
Drużyna z Gimnazjum nr 4 im. Tomaszowskich Olimpijczyków w składzie zajęła pierwsze miejsce. Dziewczęta przygotowywać się będą teraz do mistrzostw powiatowych, w których to zmierzą się z dwiema drużynami wyłonionymi  spoza Tomaszowa, a także z Gimnazjum nr 6, które zajęło 2 miejsce. Zawody zaplanowano na 6 grudnia w hali Zespołu Szkół nr 4.

Skład drużyny Gimnazjum nr 4: Katarzyna Dąbrowska, Olga Krawczyk, Paulina Piątkowska, Julia Dębińska, Angelika Bednarska, Patrycja Skolik, Katarzyna Pazurek, Justyna Franas, Lidia Duczkowska, Klaudia Meto i Wiktoria Świech.

Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij