Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-11-09

Przed nami XI Tomaszowskie Teatralia

Do 15 listopada br. można zgłaszać chęć udziału w XI Tomaszowskich Teatraliach Czyli Artystycznych Zdarzeniach Scenicznych. Zapraszamy do udziału uczniów szkół podstawowych, średnich, dorosłych jak również grupy teatralne działające w placówkach oświaty i kultury z powiatu tomaszowskiego.

Teatralia

Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie w terminie do 15.11.2016 r. czytelnie wypełnionej karty zgłoszenia do Miejskiego Ośrodka Kultury, filii Miejskiego Centrum Kultury bezpośrednio lub w formie elektronicznej na kontakt@mok-tm.pl oraz dokonanie wpłaty akredytacji w wysokości 20 zł. od grupy i 10 zł monodram.

Można nabywać również bilety na spektakle towarzyszące Tomaszowskim Teatraliom: spektakl dla dzieci - "Brzydkie kaczątko"  w wyk. aktorów Fundacji "Ależ Gustawie" oraz spektakl dla  młodzieży i widzów dorosłych - „Maria s.” w wyk. i w reż. Eweliny Ciszewskiej. Bilety w cenie 10 i 15 zł można nabywać w Miejskim Ośrodku Kultury (ul. Browarna 9); w O.K. TKACZ (ul. Niebrowska 50); w Dzielnicowym Ośrodku Kultury (ul. Gminna 37/ 39) oraz w siedzibie Miejskiego Centrum Kultury (Pl. Kościuszki 18).


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij