Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2021-04-14

Przedłużenie zasad bezpieczeństwa do 25 kwietnia

Żłobki i przedszkola zostaną otwarte w poniedziałek 19 kwietnia.Również od 19 kwietnia przywrócona zostanie możliwość uprawiania sportu na obiektach sportowych na otwartym powietrzu. Limit przebywających jednocześnie na takim obiekcie ustalono na 25 osób.
Pozostałe obostrzenia zostały przedłużone do niedzieli 25 kwietnia, z wyjątkiem hoteli, które będą zamknięte do 3 maja.Do 25 kwietnia obowiązują następujące obostrzenia:

- zamknięte szkoły, nauczanie wciąż odbywać się będzie zdalnie, - zamknięte teatry, kina, muzea, galerie sztuki, kasyna, - zamknięte baseny, sauny, solaria, - zamknięte salony urody, zakłady kosmetyczne oraz fryzjerskie, - zamknięte centra i galerie handlowe (za wyjątkiem między innymi sklepów spożywczych, aptek i drogerii, salonów prasowych, księgarni), - zamknięte sklepy meblowe i budowlane powyżej dwóch tysięcy metrów kwadratowych,

- limity w placówkach handlowych, na targach czy poczcie: 1 osoba na 15 metrów kwadratowych w sklepach do 100 metrów kwadratowych oraz 1 osoba na 20 metrów kwadratowych w sklepach powyżej 100 metrów kwadratowych, - limity w obiektach kultu religijnego: 1 osoba na 20 metrów kwadratowych przy zachowaniu odległości minimum 1,5 metra oraz obowiązku zakrywania ust i nosa,Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij