Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-11-13

Remonty kolejnych ulic. Złożyliśmy wniosek o dofinansowanie

Miasto złożyło wniosek o dofinansowanie przebudowy ulic Słowackiego, Grunwaldzkiej, Krzyżowej, Wschodniej, Piekarskiej i Małej w ramach Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016 - 2019.

W zakres inwestycji wchodzi wykonanie jezdni, chodników i zjazdów indywidualnych do posesji z uwzględnieniem istniejącej strefy płatnego parkowania. Celem przebudowy jest rewitalizacja ulic, podniesienie bezpieczeństwa oraz uporządkowanie ruchu pojazdów i pieszych z uwzględnieniem zwiększonych potrzeb parkingowych.

Ulica Słowackiego zostanie przebudowana na odcinku od ul. Legionów do ulicy Jana Pawła II, ulica Grunwaldzka - odcinek od ul. J. Słowackiego do Al. M. J. Piłsudskiego, ulica Krzyżowa - odcinek od ul. J. Słowackiego do Al. M. J.Piłsudskiego, ulica Wschodnia - odcinek od ul. Krzyżowej do ul. Polnej, ulica Piekarska - odcinek od ulicy Krzyżowej do ul. Jerozolimskiej, ulica Polna - odcinek od ul. Jerozolimskiej do Pl. T. Kościuszki, ulica Mała - odcinek od ulicy B. Joselewicza do ul. Jerozolimskiej.

Miasto wnioskuje o blisko 2,5 mln zł dofinansowania. Jeśli wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony, inwestycja będzie realizowana w 2016 roku. Zadanie otrzyma również wsparcie finansowe z budżetu powiatu tomaszowskiego w wysokości ponad 1,2 mln zł.Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij