Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Seniorze wypełnij ankietę. Tworzymy nową Strategię Rozwoju Miasta

Zapraszamy wszystkich seniorów do udziału w konsultacjach społecznych w ramach opracowywania projektu Strategii Rozwoju Miasta Tomaszowa Mazowieckiego do 2030 roku.

Niniejsze konsultacje mają na celu poznanie oczekiwań i potrzeb seniorów. Odpowiedzi pozwolą nam udoskonalić wizję rozwoju Miasta, dostosować politykę miejską do potrzeb osób starszych, lepiej dobrać narzędzia niezbędne do osiągania celów strategicznych Miasta.

Dla ułatwienia przeprowadzenia badania opracowaliśmy formularz konsultacyjny w formie elektronicznej oraz papierowej. Ankietę można wypełnić online pod linkiem https://tomaszow-seniorzy.webankieta.pl/, pobrać (załącznik) lub otrzymać wersję papierową w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim, budynek C, pokój nr 2, parter.

Wypełnione ankiety w formie papierowej należy dostarczyć również do Wydziału Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia.

Termin konsultacji: 17 sierpnia - 5 września 2021 r.

Formularze złożone po terminie konsultacji nie będą rozpatrywane. Udział w konsultacjach jest całkowicie anonimowy.

Pliki do pobraniaTa strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij