Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Siatkarze Lechii liderem tabeli

Ostatni mecz rundy rewanżowej Lechii Tomaszów Mazowiecki przeciwko Czarnym Rząśnia na długo pozostanie w pamięci wszystkich kibiców tomaszowskiej drużyny. Tomaszowianie zagrali koncertowo, odprawiając z kwitkiem lidera 3:0.

lechia

Presja wyniku ciążyła szczególnie na przyjezdnych, którzy liczyli na utrzymanie fotela lidera i chcieli potwierdzić swoją wyższość. Mecz pokazał, że pierwsze starcie obu drużyn zakończone porażką Lechii 3:2 na wyjeździe, to był tylko „wypadek przy pracy”. Od samego początku, mimo paru błędów, Lechia konsekwentnie realizowała założoną taktykę.  Świetnie funkcjonował blok, który pozwalał zawodnikom Lechii spędzić dłuższą chwilę w polu zagrywki. To właśnie zagrywka, blok i obrona sprawiły,  że Lechia systematycznie budowała przewagę w każdym secie, co w rezultacie dało drużynie zwycięstwo.

Zwycięstwo dało Lechii pozycję lidera w tabeli II ligi.

Lechia w składzie: Bartłomiej Neroj (k), Michał Mysera, Maciej Janikowski, Michał Cymerman (l), Jakub Guz, Mariusz Pruski, Rafał Obermeler, Patryk Kucharski, Wiktor Musiał, Damian Migała, Daniel Reszka, Mikołaj Kubryn, Kacper Rebzda (l), Michał Lechowski.

Sztab: Tomasz Migała, Bartłomiej Rebzda, Andrzej Zając, Wojciech Dębiec

Źródło: KS Lechia


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij