• Data opublikowania: 2015-10-19

Siatkarze Lechii pokonali Caro Rzeczycę

Tomaszowscy siatkarze kontynuują passę zwycięstw. Tym razem, w derbowym pojedynku pokonali Caro Rzeczycę 3:2. Wynik ten sprawił jednak, że Lechia straciła pozycję lidera ligowej tabeli.

Do tej konfrontacji, Lechia przystąpiła bez kontuzjowanego Adriana Zalewskiego. Przyjmującego zastąpił Damian Migała.

W dwóch pierwszych setach tomaszowianie prowadzili grę i tym samym odprawili gości z kwitkiem. W trzeciej części meczu drużyna z Rzeczycy złapała wiatr w żagle i wygrali najpierw trzeciego, a później czwartego seta. W tie-breaku drużyna Lechii pokazała się z lepszej strony, przejęła inicjatywę i zdołała wywalczyć wynik 15:12.

W najbliższy weekend, tomaszowianie zagrają we własnej hali z MKS-em Kalisz, który zajmuje piąte miejsce w tabeli.

KS Lechia Tomaszów - LKS Caro Rzeczyca 3:2

(25:16, 25:20, 22:25, 14:25, 15:12)