Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Sterylizacja jest potrzebna

Do 30 listopada 2018 roku trwa akcja bezpłatnej sterylizacji suk i kotek, których właściciele mieszkają terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego.

FOTo

Wniosek o sfinansowanie zabiegu sterylizacji suki lub kotki oraz jej trwałego znakowania za pomocą elektronicznego identyfikatora (chipa) można pobrać na stronie internetowej Urzędu Miasta www.tomaszow-maz.pl lub w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska tomaszowskiego magistratu.

Wypełnione dokumenty można złożyć w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska w Urzędzie Miasta w Tomaszowie Mazowieckim wraz z kserokopiami książeczki zdrowia zwierzęcia oraz aktualnego dokumentu potwierdzającego poddanie zwierzęcia obowiązkowemu szczepieniu przeciwko wściekliźnie (dotyczy wyłącznie suk).

Dodatkowe informacje na temat akcji sterylizacji suk i kotek można uzyskać w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim (ul. Mościckiego 12, obok Urzędu Pocztowego) – tel. 44 724 23 11 wew. 242 lub 252.

Akcja trwa do 30 listopada 2018 r. lub do wyczerpania środków finansowych przeznaczonych na ten cel.

 

Pliki do pobrania


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij