Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Sukcesy tomaszowskich programistów

Uczeń klasy ósmej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Józefa Piłsudskiego w Tomaszowie Mazowieckim, Igor Banaszczak w sobotę 24 listopada w Brnie zajął IV miejsce (Czechy) w  międzynarodowym twórczym konkursie programistycznym „Creative Baltie 2018” przeznaczonym dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół średnich, oraz z organizacji pracujących z dziećmi.

Gra, którą stworzył młody tomaszowianin została przez niego zaprezentowana w finale konkursu w Brnie. Tomaszów reprezentowali w tym konkursie także uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 12 im. Jana Pawła II: Nina Kociucka z kl. V, która zajęła X miejsce oraz Jakub Kacprzyk z kl. VIII, który osiągnął IX lokatę. Uczniów przygotowali nauczyciele: Piotr Kaniewski i Gabriela Pietrzak. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w programowaniu.
Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij