Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Święto Policji w Tomaszowie

Uroczysta Msza Święta, wręczenie awansów i odznaczeń - tak 20 lipca w Tomaszowie obchodzono Święto Policji. To był szczególny dzień dla tomaszowskich funkcjonariuszy. W uroczystościach uczestniczyli m.in. I zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Łodzi mł. insp. Tomasz Olczyk, kierownictwo Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Mazowieckim, prezydent Tomaszowa Marcin Witko i starosta powiatu tomaszowskiego Mirosław Kukliński.

Święto Policji


Tegoroczne obchody, poprzedzone zostały Mszą Świętą w kościele pw. NMP Królowej Polski, którą odprawił ks. proboszcz Zygmunt Nitecki. Po Eucharystii, w siedzibie tomaszowskiej komendy wręczone zostały awanse na wyższe stopnie służbowe. Otrzymało je 63 funkcjonariuszy. Na stopień starszego oficera policji awansowany został podinsp. Rafał Goszczyński – zastępca komendanta komisariatu w Rokicinach. W korpusie aspirantów awansowało 38 policjantów i 23 w podoficerów oraz jedna policjantka została awansowana na stopień starszego posterunkowego.

Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij