Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2022-05-23

Świętowali diamentowe i złote gody

Aż czternaście par z Tomaszowa Mazowieckiego świętowało diamentowe i złote gody, które odbyły się 20 maja w Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim im. Antoniego hr. Ostrowskiego. 60. rocznicę ślubu obchodzili Jadwiga i Marek Rakowscy, a 50. rocznicę: Stanisława i Józef Dobek, Romana i Ireneusz Gajdała, Jadwiga i Lesław Goździk, Barbara i Julian Kowalczyk, Zofia i Zdzisław Skrzypczyk, Irena i Jerzy Kafar, Barbara i Władysław Łazowski, Zofia i Kazimierz Miniak, Krystyna i Józef Pazura, Ewa i Bogdan Polakowscy, Anna i Stanisław Serwa, Krystyna i Henryk Sobierscy oraz Elżbieta i Jan Woiccy.

Wszyscy jubilaci otrzymali medale za długoletnie pożycie małżeńskie, kwiaty i listy gratulacyjne od prezydenta RP.

Wyjątkowemu wydarzeniu towarzyszyła oprawa uczniów Szkoły Podstawowej nr 10 oraz Daniela Wysokińskiego przy akompaniamencie Kamila Wrony. Na ręce jubilatów życzenia złożyli prezydent Marcin Witko oraz przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Kuchta.  

Jubilatom życzymy wszystkiego najlepszego!

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij