Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2015-12-31

Sylwester na pl. Kościuszki i Koncert Noworoczny – tak powitamy 2016 rok!

Podobnie jak rok temu zapraszamy na powitanie nowego roku na pl. Kościuszki! Natomiast 1 stycznia odbędzie się Koncert Noworoczny – Świat Operetki i Szlagiery Dawnych Lat.

 


W sylwestra o godz. 21 rozpocznie się dyskoteka pod gwiazdami na pl. Kościuszki. Dwie godziny później, na scenie pojawi się zespół Roxanne, który na co dzień gra największe przeboje znanego na całym świecie szwedzkiego duetu ROXETTE. O północy będziemy mieli okazję zobaczyć pokaz fajerwerków, a później wystąpi Cover Band Kakadu.

 

Dzień później, 1 stycznia odbędzie się Koncert Noworoczny - Świat Operetki i Szlagiery Dawnych Lat. Będziemy mieli okazję  usłyszeć Monikę Gruszczyńską, solistkę operetki (sopran) czy też Łukasza Gaja ( tenor). Orkiestra wystąpi pod kierownictwem Radosława Brulińskiego. Koncert odbędzie się o godz. 18 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 przy ul. św. Antoniego 57/61. Wstęp wolny za okazaniem wejściówki, które są do odebrania w O.K. Tkacz, DOK-u, Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia UM (ul. Mościckiego 3), Wydziale Kultury, Promocji i Turystyki UM (pl. Kościuszki 18) oraz w Wydziale Kultury i Promocji powiatu tomaszowskiego (ul. Św. Antoniego 41).Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij