Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


„Tajlandia bez rezydenta”. Spotkanie z Michałem Rupniewskim

 „Tajlandia bez rezydenta” czyli Spotkanie przy Globusie odbędzie się 15 grudnia o godzinie 18 w filii Uniwersytetu Łódzkiego w Tomaszowie Mazowieckim. Gościem wydarzenia będzie Michał Rupniewski.

FOTO

Koło naukowe " Globtrotter" i Filia Uniwersytetu Łódzkiego  zapraszają do udziału w cyklu SPOTKAŃ PRZY GLOBUSIE z ludźmi dla których podróżowanie jest pasją. Spotkanie odbędzie się w budynku filii, wstęp wolny.

Gościem wydarzenia będzie Michał Rupniewski -  filozof prawa, muzyk, wykładowca akademicki. Najczęściej i najchętniej uprawia turystykę kulturową. Kraje, które wspomina najlepiej, to: Armenia, Rumunia, Bośnia, Kamerun, Tajlandia. W trakcie spotkania opowie o Tajlandii, po której można stosunkowo bezpiecznie i tanio podróżować, choćby z rocznym dzieckiem. Opowie również o turystyce bez wykupywania wycieczki, gdzie na miejscu załatwia się wszystko samodzielnie i samodzielnie podejmuje się decyzje co do planu dnia i podróży.

 

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij