Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Tak się zmienia nasze miasto – rok 2020 za nami

W tym roku zakończyły się ważne dla miasta inwestycje: modernizacja przystani miejskiej, kamienicy na placu Kościuszki, basenu w ORDN a także budowa żłobka czy trybuny na stadionie braci Gadajów.

10 lipca została oddana do użytku mieszkańców zmodernizowana przystań miejska.  Całkowity koszt zadania wyniósł 6 640 723,64 zł. W ramach inwestycji powstało atrakcyjne miejsce spędzania wolnego czasu.

Kończą się również prace przy budowie żłobka. Do końca listopada br., wykonano szereg zaplanowanych robót budowlanych, a także niezbędne prace wykończeniowe w budynku.

Gotowa jest także kamienica przy pl. Kościuszki 24. W budynku funkcjonuje już Wydział Zarządzania Kryzysowego i Monitoringu Urzędu Miasta, Centrum Usług Wspólnych i Straży Miejskiej. 

Tego lata otwarto także nowe baseny w Ośrodku Rehabilitacji Dzieci Niepełnosprawnych.  Koszt  inwestycji to 1 139 000 zł brutto.

Na stadionie im. Braci Gadajów od tego roku funkcjonuje również zadaszona trybuna dla 300 widzów wraz z nagłośnieniem.

 

 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij