Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Tomaszów na „World Travel Show”

„World Travel Show” to międzynarodowe targi turystyczne, w których uczestniczyło nasze miasto. To jedno z najważniejszych wydarzeń na rynku turystycznym w Polsce. 18-20 października 2019 roku w Hali Expo w Nadarzynie tysiące osób z Polski i z zagranicy mogło zapoznać się z atrakcjami Tomaszowa Mazowieckiego.

Zdjęcie z targów w nadarzynie październik 2019

Tegoroczna prezentacja naszego miasta ukierunkowana została na promocję nowo powstałego parku Bulwary, który od czerwca 2019 roku służy zarówno mieszkańcom naszego miasta, jak i regionu. Dużym zainteresowaniem wśród uczestników targów cieszyły się również Skansen Rzeki Pilicy i Podziemna Trasa Turystyczna „Groty Nagórzyckie” oraz Rezerwat Przyrody „Niebieskie Źródła”. Amatorzy aktywnego spędzania wolnego czasu dopytywali o możliwości korzystania z zaplecza sportowego jedynej w Polsce krytej Areny Lodowej.
Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij