Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Tomaszowianie w Textilcrossie

W 40. Ogólnopolskim Biegu Textilcross im. prof. Janusza Szoslanda, organizowanym co roku w Lesie Łagiewnickim w Łodzi przez Stowarzyszenie Włókienników Polskich wystartowali Marek Hendzelewski i Antoni Smolarek z  Ogniska TKKF ZNP w Tomaszowie.       

bieg textilcross

Dla Antoniego Smolarka był to już 29 start, Marek Hendzelewski także  wielokrotnie brał udział w tym biegu. Wszyscy biegacze otrzymali pamiątkowe medale, a Marek Hendzelewski (75 lat) nagrodę dla najstarszego uczestnika. Podczas zakończenia tegorocznego Textilcrossu prezes SWP Elwira Zaręba wręczyła puchar prezesowi Ogniska Antoniemu Smolarkowi za wielokrotne uczestnictwo reprezentantów Ogniska w tej imprezie. Z okazji jubileuszu Textilcrossu prezes Smolarek z Markiem Hendzelewskim wręczyli pani prezes SWP pamiątkowy puchar oraz medale organizatorom biegu.


 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij