Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Tomaszowscy kajakarze w III Mistrzostwach Polski na Ergometrach

Kajakarze reprezentujący MUKS "Wiking" wzięli udział w III Mistrzostwach Polski na Ergometrach Kajakowych, które odbyły się 16 lutego br. w hali sportowej Politechniki Poznańskiej.

kajakarze na ergometrach 2020

Pośród zawodników z 20 ekip z Polski oraz jednej ze Szwecji była również reprezentacja kajakarzy z Tomaszowa Mazowieckiego.
Zawodnicy startowali w konkurencji seniorów na dystansie 1000 m, gdzie Marek Rybarczyk uplasował się na 11 pozycji.  W kategorii 50+ brązowy medal zdobył Mirosław Kowalski, który tym samym obronił tę pozycje sprzed roku. Czesław Pietrzyk ukończył rywalizację na piątym miejscu. W młodszej kategorii Cezary Dębiec zajął siódme miejsce.

Wszyscy panowie startowali również w sztafecie na 3000 m, kończąc rywalizację na szóstym miejscu, jednocześnie poprawiając wynik z zeszłego roku o pięć pozycji.

Gratulujemy!


 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij