Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2021-12-07

Tomaszowscy seniorzy na Spartakiadzie

6 grudnia 2021 roku w hali sportowej przy Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 7 na Tomaszowskiej Spartakiadzie Seniorów spotkali się spragnieni dobrej zabawy seniorzy, dla których przygotowano 6 konkurencji indywidualnych i 3 konkurencje drużynowe.

Mikołajkowa impreza była dla seniorów wstępem do radosnego i aktywnego spędzania okresu świąt Bożego Narodzenia. Zawody miały wspaniałą oprawę, dynamiczny charakter, i bardzo dużą frekwencję oraz niesamowity klimat zgotowany przez kibiców i przyjazną atmosferę. W spartakiadzie wzięło udział 60 seniorów powyżej 60 roku życia, którzy radośnie rywalizowali w konkurencjach sportowych i sprawnościowych na zasadach „fair play”. Na spartakiadzie liczyło się nie tylko zwycięstwo, ale nade wszystko możliwość spotkania z drugim człowiekiem o podobnych zainteresowaniach.

„Organizacja Spartakiady Zdrowia dla Seniorów” odbyła się w ramach projektu pn. „TOMASZÓW MAZOWIECKI - ARENA POZYTYWNEJ ENERGII: wzmocnienie spójności społecznej i gospodarczej oraz podniesienie jakości środowiska naturalnego w Tomaszowie Mazowieckim” finansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2014-2021.

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij