Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Tomaszowski Budżet Obywatelski 2017. Głosowanie od 12 września

Niebawem poznamy pełną listę projektów złożonych do Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego, na które będzie można oddać swój głos od 12 do 25 września br. Przypomnijmy, na ten cel przeznaczono 1 mln zł.

TBO

Głosować będzie mógł każdy mieszkaniec Tomaszowa Mazowieckiego, który ukończy 16 lat w momencie rozpoczęcia głosowania (za uprawnionych do głosowania uważa się osoby, które oświadczą pod rygorem odpowiedzialności karnej, że zamieszkują na terenie naszego miasta).

Do głosowania wyznaczono dwa punkty stałe i sześć jednodniowych. Będzie tam można zarówno pobrać, jak i złożyć kartę do głosowania lub wypełnić ją elektronicznie na ogólnodostępnym komputerze poprzez wypełnienie interaktywnej karty do głosowania dostępnej na stronie internetowej www.tomaszowskibo.pl. Za pośrednictwem tej strony będzie można zagłosować także w domu.

Szczegółowa lista lokali do głosowania podana jest poniżej. W każdym z tych punktów zostanie także udostępniona lista projektów wraz z ich opisem.

Każdy głosujący ma prawo oddać dwa głosy, tj. jeden głos na projekt ogólnomiejski i jeden głos na projekt lokalny ujęty na „Liście projektów do głosowania”. Głosować można na dowolne projekty lokalne bez względu na rejon zamieszkania.

Do realizacji zostaną przekazane projekty, które uzyskają największą liczbę głosów, aż do wyczerpania puli środków finansowych przeznaczonych na Tomaszowski Budżet Obywatelski 2017. Przypomnijmy, na ten cel przeznaczono 1 milion zł.

Obliczenie wyniku będzie polegało na zsumowaniu liczby głosów oddanych na każdy                     z projektów zgłoszonych do Tomaszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2017             oraz sporządzeniu listy z wynikami, która zostanie opublikowana do 14 października 2016 r.

W przypadku równej liczby głosów o uznaniu wniosku za wygrany zdecyduje losowanie przeprowadzone przez Zespół w obecności autorów projektów.

 


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij