Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

  • Data opublikowania: 2016-01-25

Trochę wspomnień z tamtych lat – koncert dla seniorów w kinie WłókniarzJuż po raz trzeci w kinie Włókniarz odbył się koncert z okazji Dnia Babci i Dziadka – Trochę wspomnień z tamtych lat.

Występ rozpoczęli tancerze studia tańca „Cantinero” Konrad Fałek i Kaja Kałuzińska, którzy wprowadził wszystkich w odświętny nastrój tańcząc walca wiedeńskiego przy piosence „Staruszek świat”.  Program artystyczny zaprezentowali też: Klub Sportowy „Aster”, Martyna Majda,  Adam Wiączek, Kamila Kamocka, Kaja Zdonek, Klaudia Rybak, Weronika Hes.

Głównym punktem programu był koncert Karoliny Baryckiej – Kozyra i Patryka Adamkiewicza. Na scenie wystąpił też prezydent Tomaszowa Marcin Witko, który zagrał na fortepianie.

Organizatorem koncertu była parafia św. Antoniego i Rycerze Kolumba Rady 15622 w Tomaszowie Mazowieckim, przy współpracy z Urzędem Miasta. Imprezę poprowadzili: Iwona Rybak (Przewodnicząca Parafialnego Zespołu Caritas) i Tomasz Palik (Delegat Rejonowy Zakonu Rycerzy Kolumba).


Inne artykuły


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij