Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami


Trwa rozbudowa miejskiej sieci ciepłowniczej

Prace związane z rozbudową miejskiej sieci ciepłowniczej nabierają tempa. Pozwolą one na podłączenie do miejskiej ciepłowni m.in. Galerii Tomaszów i nieruchomości Tomaszowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.

Zakład Gospodarki Ciepłowniczej

Ciepłociąg zostanie poprowadzony tak, by po drodze mogły zostać podłączone również inne nieruchomości. Już dziś jest duży odzew ze strony mieszkańców oraz podmiotów gospodarczych, które funkcjonują w tym obrębie. Pokazuje to słuszność inwestycji, przede wszystkim pod kątem ekonomicznym.

 Wykonany został już przewiert pod rzeką Wolbórką. Obecnie realizowane są prace na terenie Galerii Tomaszów. W przyszłym tygodniu rozpocznie się budowa ciepłociągu w ul. Zgorzelickiej. W ramach tej inwestycji, Zakład Gospodarki Ciepłowniczej wybuduje nową nawierzchnię asfaltową, a miasto wykona chodniki. To efekt zdecydowanie lepszej współpracy ZGC z miastem i dobrego przepływu informacji. Inwestycje spółki to jeden z priorytetów władz miasta.

Inwestycję realizuje firma Dedal i do końca czerwca br. ma czas na wykonanie zadania, ale biorąc pod uwagę tempo robót, prace powinny zakończyć się jeszcze wcześniej.


 Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij