Skocz do głównej treści

Witamy na stronie głównej Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Nagłówek strony

Strona główna
Logo serwisu Urzędu Miasta w Tomaszowie Mazowieckim

Suwak ze zdjęciami

Trwa usuwanie skutków nawałnicy - będzie pomoc dla najbardziej poszkodowanych

Od samego rana trwają prace związane z szacowaniem strat oraz usuwaniem skutków wczorajszej nawałnicy i potężnego gradobicia. Zaangażowane są w to wszystkie miejskie służby podległe prezydentowi.

Powołana została specjalna komisja, której zadaniem będzie dotarcie do wszystkich osób szczególnie poszkodowanych, którzy ponieśli najdotkliwsze straty i potrzebują wsparcia. Pracownicy zarządzania kryzysowego na bieżąco współpracują z jednostkami straży pożarnej, które od wczoraj nieustannie pracują nad usuwaniem skutków gradobicia. Wszystkie jednostki ochotniczych straży pożarnych, które funkcjonują w systemie ratownictwa pożarowego w naszym mieście (OSP Białobrzegi, OSP Ludwików, OSP Nagórzyce, OSP Tomaszów) z dużym zaangażowaniem wspomagają jednostki Państwowej Straży Pożarnej. Pomoc zadeklarowały również inne organizacje m.in. stowarzyszenie Strzelec. Trwa również sprzątanie ulic i parków. Zabezpieczane są miejsca, które najbardziej ucierpiały.

Prezydent Marcin Witko kieruje do wszystkich zaangażowanych w pomoc szczególne wyrazy uznania i podziękowania.


Ta strona używa plików cookies.

Korzystając z niej, wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się więcej z naszej polityki prywatności.

Więcej Zamknij